אודות חברת ניקיון AVE

אודות חברת ניקיון AVE
ניקיון מוצלח מתחיל ומסתיים בשביעות רצונו של הלקוח, לכן אנו בחברת ניקיון AVE מאמינים כי הלקוח תמיד צודק והלקוח חייב להיות מרוצה לאורך כל הדרך מהשירות אותו הוא מקבל.
תפיסת עולם זו המנחה אותנו כנותני שירות בתחום הניקיון הפכה אותנו לא רק לחברת ניקיון בעלת מוניטין המתקשר עם איכות, אמינות ואדיבות אלא גם הציבה אותנו בשורה הראשונה של נותני השירות בתחום ניקיון דירות, בתים פרטיים, משרדים, מבנים ומוסדות.

חברת ניקיון AVE – פתרונות מבריקים לכל מטרה
חברתנו גאה לספק לכל אחד מלקוחותיה פתרונות מבריקים בזכות צוות עובדים מיומן וקבוע, מומחים לניקיון המעניקים ללקוחותינו מראה נוצץ ומלא ברק, ותחושה נקייה וזאת מבלי לוותר לרגע על שירותיות וחווית לקוח חיובית הניצבים בראש סדר העדיפויות של החברה.
ערכים אלו הם שאפשרו לנו להמשיך לגדול ולצמוח בזמן פעילותינו בתחום, הן מבחינת כמות הלקוחות אותם אנו משרתים והן מבחינת היצע השירותים אותם אנו מציעים ללקוחותינו: ניקיון, חיטוי והדברה, פוליש, ניקוי שטיחים וספות, וניקוי חלונות.

חברת ניקיון AVE מעניקה ללקוחותיה מגוון רחב של שירותי ניקיון מתקדמים:
  • ניקיון דירה ובתים פרטיים – טלפון אחד והבית מצוחצח: ניקוי אבק מרהיטים, טאטא ושטיפת רצפות, הברקת חלונות, ניקוי מעמיק של תריסים, מסילות, ארונות מטבח ועוד, רחיצה וחיטוי של חדרי שירותים ואמבטיות.
  • ניקיון משרד, בנייני משרדים ומוסדות ציבור – אחריות מקצה לקצה על כלל תחום הניקיון, החל מאספקת עובד מקצועי המועסק על ידנו וכל באחריות מקצועית ואספקת חומרי ניקיון.
  • ניקיון בניינים משותפים – בהתאם לתוכנית העבודה יופעל על ידנו צוות עובדי ניקיון מקצועיים לניקוי לובי הבניין והקומות, מעליות, חניה, חלונות משותפים וכלל צורכי הבניין.
  • הדברה מפני מזיקים, ג'וקים ומכרסמים שונים, וחיטוי ממתחמים שונים ממצבורי אבק וחיידקים.
  • ניקוי שטיחים וספות והשבת המראה המקורי לבד
  • ניקוי וליטוש מרצפות, אבן ושיש – מבלי לפגוע במראה האחיד של האבן
  • פוליש ווקס, פוליש קריסטל ועוד, על פי סוג המשטח
  • ניקוי חלונות מקיף באמצעות סנפלינג, במות הרמה, שטיפה בלחץ וקיטור
חברת ניקיון AVE – איכות בניקיון
אנו מאמינים כי על מנת שנוכל לספק שירות מצוין לכל אחד מלקוחות החברה, עלינו לדאוג לכלל צרכיהם, ולכן אנו מחזיקים ברשותנו מכשור ועובדים מקצועיים, חומרי ניקיון איכותיים ואבטחת איכות המתחייבת על הגעה בתוך פרק זמן סביר מרגע הקריאה על פי לוחות הזמנים שהוגדרו, ואספקת השירות הטוב ביותר שניתן לקבל.
במסגרת עבודת צוותי הניקיון של חברת ניקיון AVE מבוצע שימוש אך ורק בחומרי ניקיון בטיחותיים, חדישים ואיכותיים, שאינם מותירים כתמים על רהיטים שונים, וחשוב מכך אינם מסוכנים לדיירי הבית או חיות מחמד.
מומחי הניקיון שלנו ממתינים לשיחת הטלפון שלכם בכדי להעניק לכם את הייעוץ וההכוונה המקצועית הנדרשת בדרך לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לניקיון מושלם.