חברת ניקיון אחרי שיפוץ

חברת ניקיון אחרי שיפוץ
כיצד עדיף לנקות את הבית אחרי שיפוץ? האם המטאטא, המגב ושואב האבק הם שנדרשים, או שמא יש צורך בניקוי בקיטור? האם מוטב לקרוא לחברה מקצועית שתעשה זאת עבורנו או ניקוי עצמי הוא אשר מומלץ?

על פי רוב, שומרות חברות השיפוצים על שמן הטוב ומשתדלות עד מאד להחזיר לבעליהן נכס נקי ומטופח, אך במציאות הכלכלית של ימינו – לכל אדם יש משלוח יד ייחודי, וכך גם לכל חברה מסחרית. ישות המוכרת לכם כחברת שיפוצים אינה יכולה, מטבע הדברים, לרדת לעומקם של פרטים ולספק שירותי ניקיון ברמה אשר חברת ניקיון אחרי שיפוץ מנחילה ללקוחותיה. מה זה אומר מבחינתכם? בעוד מספר שבועות או חודשים אתם עשויים למצוא שיירי נסורת מתחת לספת הסלון, טיח ובטון שנדבקו לקפל הקיר הצדדי ואפילו כתמי צבע יבשים במקומות נסתרים. אם אתם מבקשים בית שיהיה נקי, ולא רק ייראה מטופח, יש להתחקות אחר חברת ניקיון אחרי שיפוץ.

מהות שירותיה של חברת ניקיון אחרי שיפוץ
  1. הסרת קרדית האבק מרהיטי ומשטחי בד.
  2. טיפול מלא ברצפה מאובקת, מלוכלכת וסדוקה, כולל הברקה ופוליש.
  3. ניקוי חלונות יסודי הכולל פירוק זגוגיות, ניקוי עם חומרים להברקת זכוכיות והברגת החלונות.
  4. חיטוי הבית והעלאת רמת הסניטציה: השירות חוסך במפגשים לא נעימים עם חרקי בית מזיקים.

חברת ניקיון אחרי שיפוץ בוחנת ובודקת ביסודיות כל חלקה בבית, כמו שנהוג לומר בתחום הצילום: "יורדת לרזולוציות גדולות". מה זה אומר? שניקוי סלון אינו מתבטא רק בהזזה של ספה או שולחן, אלא גם בבחינה מדוקדקת ביותר של כל ס"מ וס"מ בחדר, תוך חתירה להסרת כל מפגעי הלכלוך. איננו רומזים שאתם לא מסוגלים לעשות זאת, אבל כאשר החברה היא חברה מקצועית היא מחזיקה בכל הכלים שמאפשרים לה לתת פתרונות ייחודיים: לנקות במעברים צרים עם ראשי שטיפה דקים, לקרצף את הבית עם מכשירי קיטור מתקדמים ואפילו להכניס מכשירי פוליש למירוק סופי של הרצפה שיגרום לה להיראות כמו חדשה. מעבר לכך, בחינה מדוקדקת של ביתכם מצריכה זמן ומשאבים, ולכן עדיף שהשירות יתבצע על ידי חברת ניקיון אחרי שיפוץ על מנת שיתאפשר לכם להתעסק בלוגיסטיקה הביתית כמה שפחות.

סוגי פרויקטים המתבצעים על ידי חברת ניקיון אחרי שיפוץ
ניתן להזמין כמה פרויקטים במקביל או לצרוך פרויקט בודד. לחילופין, ניתן להזמין חוות דעת של מומחה לסוג הניקיון שאתם זקוקים לו. במקרה שכזה ניתן יהיה לבחון את הנכס שלכם ולהמליץ על שירותים נדרשים על מנת שהבית שלכם יעלה שוב על דרך המלך בכל הקשור לניקיון, תברואה וסניטציה.

על AVE חברת ניקיון חברת הבוטיק לניקיון הביתי
חברת AVE מבצעת ניקיון אחרי שיפוץ, חיטוי בית, ניקוי בקיטור, וכל שירות אחר שבבסיסו – הניקיון הביתי. לחברה לקוחות מרוצים רבים המעידים על רמת השירות והתשואות המקצועיות שהיא משיאה עבורם.

שיפצתם את הדירה? חברת ניקיון אחרי שיפוץ תנקה לכם את הבית! צרו קשר!