חברת ניקיון בתים

חברת ניקיון בתים
בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה במסגרתה הרבה מאוד סטודנטים וסטודנטיות מיצרים הכנסה באמצעות ניקיון בתים, אבל לא תמיד לכולם יש את היסודיות או היוזמה הנחוצה בשביל לנקות בית באופן מקצועי. 

ניקיון בתים זה מקצוע ולכן אנו ב-AVE  חברת ניקיון אנו ממיינים ובוחרים את המנקים שלנו ברמה של יכולת, אמינות, אדיבות, שירותיות ומקצועיות.
ככל שהזמן עובר, יותר ויותר בעלי בתים מוותרים על שירותיהן של עוזרות בית ועברו לעבוד דווקא עם חברת ניקיון בתים שמסוגלת להציע שורה של שירותים מאת מנקים מנוסים, אמינים ואדיבים.
ניקיון  בתים דורש תשומת לב לפרטים ונסיון רב על מנת שהעבודה תתבצע באופן מקצועי ובהתאם לכך, אנו מעסיקים מנקים ומנקות מנוסים עם יכולות גבוהות מאוד של ביצוע עבודות נקיון איכותיות והבנה בחומרי ניקוי, המבצעים את עבודתם תוך הפגנת שירותיות ואדיבות, והבנה של צרכי כל לקוח וכל בית בהתאם לדרישות של בעלי הבתים. אנחנו עושים הכול כדי שאתם תהיו מרוצים ושהבית שלכם יהיה הכי נקי ומבריק שאפשר.

כאשר עובדים עם חברת ניקיון בתים שהנה מקצועית, תוכלו לצפות לאנשי מקצוע התואמים לדרישות של הבית שלכם. במילים אחרות, לכל צוות ניקיון בתים בית מטעם AVE חברת ניקיון יש את היכולות לבצע את העבודה שהבית שלכם דורש.אחרי הכל, כשאתם פונים אל חברת ניקיון בתים אתם מצפים לכך שיגיע מנקה שמנוסה בנקיון בית כמו שלכם, ולא צריך ללמוד מחדש את העבודה.
ובנוסף, אנשי מקצוע מתחום נקיון הבתים אשר עובדים עם חברת ניקיון בתים כמו שלנו, נבחרים על ידנו ומציעים ניקיון מסוג אחר, הרבה יותר מקצועי מכפי שאולי ציפיתם וכמובן מהר הרבה יותר מכל עוזרת בית פרטית. זה עניין של ניסיון ואימון.

אנחנו בוחרים עבורכם
יותר אתם לא צריכים להתאמץ לחפש עוזרת, לברר עליה פרטים אישיים. לבדוק את האמינות שלה לחשוש שאולי היא תיגע לכם בדברים אישיים וכו'. בתור חברת ניקיון בתים אשר לוקחת אחריות על השירות, אנו בוחרים את העובדים שלנו בקפידה. בודקים את הרקע שלהם, מאמתים אותו ומחזיקים רק בשורה של עובדים שידועים ומוכרים לנו ושאפשר לסמוך עליהם.
לצערנו יש המון סיפורים על מחדלים של עוזרות בית שפתאום לא הגיעו, שהבטיחו ולא קיימו או שביום בהיר אחד פשוט נעלמות, או אף גרוע מכך. איתנו זה לא יקרה לכם אף פעם. אנו נדאג לכך שתקבלו תמיד את השירות הטוב ביותר כך שבטוח הבית שלכם יהיה נקי באופן רצוף.
המנקים שלנו תמיד יגיעו בזמן, יעשו את העבודה הכי טוב וגם אם מנקה מסוים נעדר מהעבודה, תמיד ימצא לו מחליף.

חברת ניקיון בתים שדואגת להכל
אתם לא צריכים יותר לחשוש חלילה אם תקרה לעוזרת הבית תאונת עבודה. כאשר אתם מזמינים עוזרת בית מחברת ניקיון בתים מבוססת, תוכלו להסיר כל דאגה מלבכם. אנחנו משלמים לה את משכורתה בתלוש מסודר וגם מורידים ממנו את כל המיסים כחוק, כך שמהדקה הראשונה שהיא נכנסת אליכם הביתה היא מבוטחת ואם חלילה יקרה משהו הרי שאתם לא הכתובת.

צרו עמנו קשר כעת ונשמח להעמיד לשירותכם את כל המקצועיות שצברנו בתחום ניקיון בתים!