חברת ניקיון דירות

חברת ניקיון דירות
אנשים אוהבים שהבית שלהם נקי. בעבר רובם של האנשים לא היו צריכים להחזיק עוזרת בית, כי הדברים טופלו במסגרת תחזוקת הבית השוטפת, הילדים השתתפו בתחזוקה הכללית והבית נראה טוב לאורך כל השבוע. כיום נדמה שאף אחד מבני הבית כבר לא מתפנה לנקות את הדירה לאורך השבוע, ועל כן הקמנו את AVE - חברת ניקיון דירות עם מנקים מקצועיים שישמחו ליצור לכם אווירה אחרת בדירה.

ישנם בעלי דירה המעוניינים בכך שעוזרת תטפל גם בכביסה ובכלים באופן יום יומי ויש כאלה שמזמינים פעמיים בשבוע או רק ביום חמישי כדי להכין את הבית לסוף השבוע. בעלי ובעלות דירות הנמנים על לקוחותינו נעים בספקטרום שבין הורים לילדים קטנים בבית שמתלכלך כל הזמן ושצריך לשמור בו על רצף של ניקיון וסדר באופן יום-יומי לבין רווקים עסוקים ועובדים, הנמצאים רוב הזמן מחוץ לבית ואין להם את הזמן לנקות את דירתם.
השירות הניתן באמצעות חברת ניקיון דירות כגון AVE, הופכת את המנקים שלנו ל-"חלק מהמשפחה". כפי שמשתמע מכך, מדובר על צוות של מנקים אכפתיים, אמינים ומנוסים אשר מנקים באופן מקצועי ויום יומי בדירות ובתים, כך שהם מצליחים אחרי תקופה קצרה ללמוד את הבית, להבין מהם הצרכים של בעליו ולעמוד בהם. התפקיד שלנו הוא לנקות כל דירה בדיוק כמו שבעליה מעוניין. הרי בעל הבית תמיד צודק!

דירה שהיא גם מקום העבודה
בתקופה בה יותר ויותר מאוד בעלי מקצועות חופשיים עובדים מהבית, דירות רבות משמשות גם כמשרד, אליו גם לעיתים מגיעים לקוחות. וכמו כל משרד רצוי שהוא יהיה ייצוגי, נעים ונקי וכך גם כל הבית, כי זהו הרושם שאתם עושים על הלקוחות שלכם.
אין זה נדיר כי בעלי הדירות המפעילים גם משרד בדירתם, מבקשים שאנו כחברת ניקיון דירות המבינה את הדקויות של משרד ביתי, נגיע במיוחד בימים מסוימים לפני ביקור של לקוחות, ישיבות וכו', ואנחנו תמיד מצליחים לעמוד בדרישות הללו ולהכין את הבית.
ישנם יתרונות רבים לעבודה עם מנקים מקצועיים ומנוסים מטעם חברת ניקיון דירותאשר מכבדת את עצמה ואת לקוחותיה. המנקים שלנו מסוגלים לבצע כל עבודת ניקיון, הם אדיבים ושירותיים ובכל מקרה של היעדרות או חלילה מחלה, תמיד יש לנו מנקים מחליפים ולעולם לא נשאיר בית של לקוח ללא ניקיון.

חברת ניקיון דירות - לניקיון יסודי באמת
צוות המנקים שלנו מסוגל להשתלט על כל אי סדר ולא נבהל משום משימת ניקיון בדירה שלך. אם מדובר בחדרי ילדים מבולגנים או בבתים אחרי אירועים, תמיד נשלח אליכם צוות שיגיע מצויד בחומרי הניקוי הכי איכותיים ובציוד שיאפשר להם להחזיר לכם בית כמו חדש במהרה - עד האירוע הבא שלכם.
אנו מנוסים בניקיון אחרי אירועים משפחתיים ועובדים מול חברות קייטרינג רבות שמזמינות אותנו לאירועים כחלק מן השירות. לכל פרויקט אנחנו נשלח צוות של מנקים בגודל מתאים לסוג העבודה (החל ממנקה אחד/ת) שיכולים להשתלט על מקום גדול ולנקות אותו ביסודיות, כולל משלוח של חומרי ניקוי וציוד מיוחד יעודי.

צרו עמנו קשר כעת ונשמח לעמוד לשרותכם!