חברת ניקיון ואחזקה

חברת ניקיון ואחזקה
מתי צריך חברת ניקיון ואחזקה? מדוע יש להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון גם כאשר אנחנו אלו שבדרך כלל מנקים את הבית? ואילו שירותי ניקיון מוטב להשאיר לידיה המיומנות של חברה מקצועית?

אז נכון, ישנם אנשים רבים אשר לא שוכרים באופן קבוע את שירותיה של חברת ניקיון ומעדיפים הם בעצמם לכלך את הידיים, תוך שמירה על חלל הבית מצוחצח ונקי. אולם בכל זאת, אחת לתקופה מומלץ להזמין הביתה חברת ניקיון ואחזקה כי עד כמה שננקה טוב, ישנן פינות אליהן קשה להגיע, חומרי הניקיון הסטנדרטיים לא תמיד יעילים לצרכי חיטוי והברקה, וכן אין מה לעשות לא הזמן עושה את שלו, המרצפות הישנות מתבלות ונסדקות, השטיחים צוברים אבק רב והחלונות צריכים ניקיון יסודי. 
 
באילו מקרים מומלץ אם כן להזמין את שירותיה של חברת ניקיון ואחזקה מקצועית? 
  • ניקיון לאחר שיפוץ או לפני מעבר דירה – חברת ניקיון ואחזקה עובדת עם החומרים הטובים ביותר ואינה חוסכת בעלויות, לעומת הצרכן הממוצע אשר הולך לסופר ובוחר לרוב את המוצר הכי זול. אולם לא מדובר רק בחומרי ניקוי אלא גם בידע ובהכשרה להתמודד עם לכלוכים גדולים ועיקשים על ידי צוות מנקים מקצועי ומיטב הציוד והמכשירים המתקדמים בתחום. כך למשל לאחר שיפוץ הבית ולפני מעבר דירה קיימים במרחב הבית המון שארי בנייה כמו כתמי שפכטל, צבע ועוד. חברת ניקיון ואחזה תדע להתמודד עם לכלוכים מסיביים כאלו בהצלחה ואתם תחסכו מעצכם את העבודה הקשה.
  • ניקוי חלונות – מכירים את הסיטואציה הבאה? האביב הגיע פסח בא ואתו ניקיון יסודי של הבית. אך דווקא ביום לאחר שניקיתם את החלונות, מחליט להגיע לו ענן של אובך שמותיר אבק על הכל, כולל על החלונות הנקיים. בדיוק למקרים כאלו קיימת חברת ניקיון ואחזקה. ברשותה כל החומרים הכי איכותיים שיחזיקו לאורך זמן ויותירו את החלון נקי לימים רבים.
  • ניקוי שטיחים וספות – כמה שלא תשאבו את השטיח או תקרצפו את הספה האבק יישאר והכתמים העיקשים גם הם יסרבו להיעלם כליל. לכן אחת לתקופה מומלץ להזמין הביתה חברת ניקיון ואחזקה לניקוי שטיחים וספות לה חומרי ניקוי יעודים, העוזרים לשמר את אותם פריטים כחדשים.
  • פוליש, רק על ידי חברת ניקיון ואחזקה – המרצפות בבית כבר סדוקות וחשבתם להחליף אותן לחלוטין? מדובר בהשקעה משמעותית אשר לעיתים אינה נחוצה, היות וחברת ניקיון ואחזקה תספק לכם שירותי פוליש מקצועיים שיעלימו את כל הכתמים והשריטות ויעניקו לרצפה הישנה מראה מחודש, ממש כמו היום התקנתה.
  • חיטוי והברקה – לעיתים כל שהבית צריך הוא מעט חום ואהבה ולעיתים דרוש הרבה יותר מכך כדי שיהיה נקי, כמו למשל חיטוי והרקה. חיטוי והברקה הם פתרון נהדר שיתרום לתחזוקת הבית היות ומשמיד כליל חיידקים ומזהמים ונותן תחושה רעננה.
חברת ניקיון AVE הבית והמשרד על ידי חברת ניקיון ואחזקה מקצועית
חברת ניקיון AVE היא חברת ניקיון ואחזקה שמספקת שירותי ניקיון למגזר הפרטי והעסקי כאחד ברחבי הארץ ובמיוחד באזור המרכז. לכן בין אתם מחפשים ליהנות משירותינו על בסיס קבוע ובין אם אחת לתקופה אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר ולהצטרף למשפחה.