חברת ניקיון ופוליש

חברת ניקיון ופוליש
אחרי כמה שנים טובות, לכל בית יש בלאי. המשקופים כבר מתקלפים ומתנדנדים, תריסים נשברים, התקרה כבר לא נראית אותו דבר, הדלתות כבר חורקות ולא ממש נסגרות וגם הרצפה– נראית בלויה ושרוטה. כל חברת ניקיון ופוליש יודעת כי הרצפה היא בעצם האזור שסופג הכול לאורך השנים. כולם הולכים על הרצפה, רהיטים זזים על הרצפה, פירורי אוכל ולכלוך חודרים לחריצים שבין האריחים. והיא- שפעם הייתה יפה ונוצצת, נראית כבר ממש רצפה קשישה חסרת חן דהויה וממש לא אסתטית. מרצפות מסוימות נראות סביר יותר וחלקן פחות, ואולי זה בדיוק הזמן שבעלי הבית חושבים שזה הזמן להחליף את הרצפה ולרצף את כל הבית מחדש.
אבל החלפת רצפה יכולה להיות הוצאה עצומה,שלא לדבר על הבלגן שהולך להיות בבית. בדרך כלל כאשר מחליפים מרצפות בבית אי אפשר לגור בו ויש צורך לעבור דירה.משום כך אנשים רבים מעדיפים ללכת על הדרך הכי קלה ובטוחה לחדש את הרצפה בבית או במשרד ופונים לחברת ניקיון ופוליש מקצועית שעושה ניקיון יסודי ופוליש לרצפה– ומחזירה לה את הברק.

לא כל חברת ניקיון ופוליש היא גם מקצועית - היזהרו מחובבנים
כחברת ניקיון ופוליש מקצועית אנו יכולים להעיד כאמור כי גם בתחום הפוליש יש כל מיני חובבנים, שלא רק שלא יודעים איך לבצע פוליש מקצועי - הם אף גורמים נזק וכבר קרה לנו לא פעם שהוזעקנו לדירה בה על רצפת השיש נותרו כתמים שחורים כתוצאה משימוש בחומרים כימיים לא מתאימים. אחד הקריטריונים החשובים ביותר בפוליש הוא התאמה של החומרים לסוגי הרצפה. יש טראצו, שיש, פורצלן, גרניט ומשטחים נוספים, כך שלכל משטח כזה עושים פוליש בעוצמה מסוימת, עם חומרים אחרים כי לא כל חומר מתאים לכל משטח.
הגענו כבר להרבה מאוד בתים שחובבנים עשו להם פוליש והשאירו להם על הרצפה כתמים בלתי הפיכים. אלה הם נזקים שלא תמיד אפשר לתקן משום שמדובר בכתמים חומציים שנשארים לתמיד. לכן מאוד חשוב לבחור בחברת ניקיון ופוליש שיודעת את העבודה והיא מקצועית.

AVE– חברת ניקיון ופוליש
אנו בקיאים בכל סוגי הפוליש ויודעים להתאים את סוג הפוליש והחומרים לסוגי המרצפות. כל סוגי מרצפת דורשים את עוצמת הפוליש ומינון החומרים המתאים להם, וזהו עניין אקוטי מאוד משום שלצערנו אנו עדים כל הזמן לנזקים שעושות חברות ניקיון ופוליש חובבניות.
הבחירה בחברת ניקיון ופוליש צריכה להיעשות על ידי הלקוחות בחכמה, דרך התרשמות שלכם מהמקצועיות שלה, ואנו, כחברת ניקיון ופוליש מובילה עם הישגים מוכחים, בטוחים כי הניסיון וההמלצות (וצוות עובדים מקצועי מהשורה הראשונה) יוכלו לספק לכם את המענה המקצועי.

אז איזה פוליש תבחרו?
כחברת ניקיון ופוליש מובילה, AVE מספקת שירות גם לפוליש קריסטל, פוליש וקס ופוליש אקרילי.
  • פוליש וקס הוא הפוליש הוותיק ביותר והוא מתאים לכניסות של בתי מלון ולאזורים גדולים.
  • פוליש קריסטל הוא הפוליש המועדף על בעלי הדירות ובתים.
  • פוליש אקרילי מתאים לקניונים, אולמות וכו' והוא מותיר את הרצפה חלקה, נוצצת ומבריקה כמו חדשה.
צרו עמנו קשר כעת ונשמח לעמוד לשרותכם!