חברת ניקיון לבית

חברת ניקיון לבית
AVE - חברת ניקיון לבית מעמידה לרשותכם מגוון רחב של אנשי מקצוע אשר הנם מנקים מנוסים, בעלי ידע, מקצועיות ושיטות עבודה שמצליחות לנקות בתים ניקיון יסודי וגם לעמוד בזמנים סבירים והכל – במחירים משתלמים במיוחד.

חברת ניקיון לבית או עוזרת בית פרטית?
לאחרונה, יותר ויותר בעלי בתים מעדיפים להזמין מנקה דרך חברת ניקיון לבית שחוסכת מהם את המיון של העוזרות, שגם לאחריו לא תמיד אתם באמת יודעים מי נכנס אליכם הביתה. חברה מקצועית דואגת שגם אם המנקה חולה תהיה לה מחליפה. יודעת לשלוח אליכם מנקה שמתאימה לסוג ניקיון שהבית שלכם דורש שלא לדבר על אמינות, אדיבות, שירותיות וניקיון יסודי כל פעם מחדש.
הרבה בעלי בתים התייאשו מעוזרות בית שהבטיחו ולא קיימו, אמרו שיגיעו ונעלמו או כאלה שהתחילו לעבוד, תפקדו שבוע שבועיים ואחר כך ביום בהיר נעלמו כלא היו.

יש גם המון סטודנטיות שנכנסו לתחום, וגם הן לא תמיד יכולות לעמוד בזמנים, וגם מנקות לדעתנו זה מקצוע וכל המנקים אצלנו בחברת ניקיון לבית הן מקצועיות ובעלות ניסיון בניקיון בתים.
להזמין עוזרת בית יכול להיות סיפור הצלחה או כישלון מוחלט. כבר קרו הרבה מקרים שעוזרת הבית התחילה טוב וסיימה רע. כאמור היא נעלמה פתאום או שהיא חלתה כל שבוע שני ואם מדובר בסטודנטיות הרי שבכלל הניקיון עובד לפי תאריכי המבחנים וכאשר רוצים לשמור על בית נקי לאורך זמן, הוא צריך להיות רצוף בלי הפסקות באמצע.

בית מייצר לכלוך כל הזמן
בית מייצר לכלוך כל הזמן לכן חשוב מאוד שאם אתם זקוקים לעוזרת בית, תבחרו עוזרת שלא מחסירה ימים, שאף פעם לא חולה ושאין לה מבחנים.
יש דבר כזה? וודאי שלא.אם אתם לא מזמינים מנקה בדרך חברת ניקיון לבית, סביר להניח שעוזרת הבית שלכם תיעדר לפעמים. פה יש תור לרופא שם יש סידור כזה או אחר וכמובן עוד בית לנקות וכו' וכו' - כל מיני סיבות אולי מוצדקות אבל הם ישאירו אתכם עם בית מלוכלך.

לעומת זאת כאשר מדובר בחברת ניקיון לבית, היא יכולה להבטיח לכם שגם אם המנקה מטעמם תיעדר הם ידאגו לשלוח מישהי אחרת במקומה ואם לא תיתקעו עם בית מלוכלך.אנחנו מוצאים את עצמנו כחברת ניקיון לבית, משבצים הרבה מנקים לתחלופה עקב היעדרות של מנקים אחרים, ולעולם לא נחסיר ביקור בבית ולא נשאיר אותו מלוכלך, תמיד נמצא ללקוח שלנו מנקה חלופי.

עוד יתרונות של מנקה מטעם חברת ניקיון לבית
מנקה מטעמה של חברת ניקיון לבית(שהנה גם חברה מקצועית), תמיד תכיר את כל רזי המקצועואת העבודה. היא מנוסה ויש לה שיטות עבודה שהוקנו תוך כדי צבירת הנסיון שלנו, כחברה מובילה בתחומה. אנשי המקצוע שלנו לא מורחים זמן ויודעים איך לעבוד בשיטתיות ולהגיע לכל פינה - ויחד עם זאת להצליח לעשות כל זאת בזמן סביר.
מעבר לכך, גם במקרה של חלילה מעידה או נפילה בזמן העבודה, במידה ובחרתם בשירות של חברת ניקיון לבית אתם מכוסים באמצעות הביטוחים הרגילים בהם מכוסה כל עובד במדינת
ישראל - כחוק.

צרו עמנו קשר כעת ונשמח להעמיד לרשותכם חברת ניקיון לבית שמבינה כיצד יש לבצע את העבודה בצורה יעילה!