חברת ניקיון למשרדים

חברת ניקיון למשרדים
בעבר, טרם היו חברות ניקיון מסודרות ומנוסות מועסקות במשרדים כעניין שבשגרה, נהגו בעלי המשרדים להחזיק מנקה קבוע למשרד שבדרך כלל גם הייתה מכינה לעובדים קפה ותה.
בנוסף המשרדים היו פשוטים ולא מעוצבים, הכילו מעט עובדים או לעיתים רק עובד אחד ובאופן כללי דרשו פחות תשומת לב, היות וכמות הציוד שהייתה בהם הייתה לא רבה במיוחד. אולם עיצוב משרדים מודרניים הוא תחום שהולך ומתפתח ולכן חברת ניקיון למשרדים מחזיקה בצוות עובדים שמסוגל לשמור על משרד מעוצב ומאובזר נקי בצורה מושלמת– ועושים זאת עם מינימום הפרעה למהלך העבודה התקין.

במציאות העסקית באזורים מתועשים, כשיש כל כך הרבה בנייני משרדים ובעלי מקצועות חופשיים ולא חופשיים שמחזיקים משרדים, ניקיון המשרד אינו עניין של מה בכך ובהתאם לצורך של בעלי משרדים, אנו ב-AVE חברת ניקיון משרדים מספקים מענה לכל משרד, בכול גודל ובכל קומה, כמו גם לבנייני משרדים שלמים או למשרדים ביתיים, ואם תבחרו בכך, השירות שלנו כולל לא רק את המשרדים עצמם אלא גם את כל השטחים המקיפים אותו, בין אם בתוך בניין המשרדים ובין אם מחוצה לו.

חברת ניקיון למשרדים שמכירה את הצרכים העסקיים שלך
בל נשכח, כאשר מדובר בניקיון משרדים, אמינות ויושרה של מנקים הנו פרמטר חשוב מאוד משום שהרבה פעמים מדובר במשרדים שיש בהם חומר מסווג, אישי ודיסרקטי שחלילה וחס אסור שיגיע לידיים הלא נכונות. בתקופה של ריגול תעשייתי נפוץ כל כך, חשוב מאוד שתדעו מי המנקים המבקרים בתוככי המשרד שלכם ונחשפים אולי לחומרים רגישים.
המנקים שלנו עוברים על ידנו בחינת ואימות פרטים אישיים, ורק אחרי שהם עוברים את מבחני היושרה והאמינות שלנו, הם נבחרים להצטרף לצוות המקצועי, האדיב והאמין של AVE.

שואבים, מנקים והכול בזמן קצר!
אין כמו הרגשה טובה להיכנס למשרד שמדיף ריח טוב, נקי ומאוורר, זה עושה חשק להתחיל את היום. מצד שני לא רק אתם כבעלי משרדים נהנים מהניקיון. פני המשרד שלכם זה כרטיס הביקור שלכם ואתם חייבים לשמור על משרד נקי משום שהוא עושה רושם על הלקוחות שלכם.
הרבה לקוחות מסתכלים קודם על הניקיון של המשרד ואחר כך בוחנים את הכישורים המקצועיים שלכם. אם משרד מרושל, מוזנח ומלוכלך אף אחד לא יעשה עסק עם בעליו גם אם מדובר במשפטן מהשורה הראשונה, הניקיון מעיד על בעלי המשרד.המנקים שלנו מגיעים עם ציוד יעודי, מנקים אבק מכל פינה, חלונות, שולחנות, כיסאות ומסכים כמו גם מטבח, רצפה ועוד... הכל כדי שהמשרד שלך יעמוד בסטנדרטים שהצבת.

ניקיון למשרד – משימה ללא הפסקה
חשוב לקחת בחשבון כי מספר המנקים שיש לחברת ניקיון למשרדים המכבדת את עצמה ואת לקוחותיה, היא כמות גדולה המסוגלת לתת מענה לכל משרד ובכל זמן. ולכן אין סיכוי שהמנקיםמטעמנו יעדרו מהמשרד שלכם, לנו תמיד יש גיבוי של מנקים מחליפים.
אנו ב- AVE חברת ניקיון מאוד מקפידים על כך שהמשרד ישדר ניקיון ואסתטיקה כדי שהלקוחות שלכם ירגישו הכי בנוח.

צרו עמנו קשר כעת וזכו לשירות מאת חברת ניקיון למשרדים שתוריד מכם את הדאגות ותחזיר אתכם לעבודה!