חברת ניקיון

חברת ניקיון
חברת ניקיון מקצועית - או מנקה איכותית? מה היתרונות בבחירה בחברת ניקיון דווקא? איך בוחרים חברת ניקיון ועל איזה קריטריונים חשוב לשים דגש? האם באמת צריך חברת ניקיון או שאפשר להסתפק בניקיון הבית בעצמכם?

כאשר אתם מעוניינים בעזרה לניקיון הבית או המשרד לרוב עומדות בפניכם שתי אפשרויות.
האחת היא מנקה עצמאית אשר פועלת ללא חברה מאחוריה ולעומתה חברת ניקיון. לעיתים הבחירה במנקה נראית מובנת מאליה מסיבות כאלו ואחרות, אולם לפני שאתם מבצעים את הבחירה חשוב כי תיקחו כמה נושאים חשובים בחשבון,
העסקת מנקה ל 4 שעות פעם בשבוע הופכת אתכם לעוסקים זעירים בפני החוק, לכן בו ברגע שאתם עושים זאת, עליכם לפתוח תיק כמעסיקים במוסד לביטוח לאומי וכן לדאוג לכל התנאים הסוציאליים של המנקה החל מתשלום ביטוח לאומי וביטוח בריאות, דרך ימי מחלה וחופשה וכלה בדמי הבראה, הוצאות נסיעות וכן פיצויים במקרה של פיטורין, ממש כל הזכויות שמגיעות לעובדים שכירים.

אז מה יותר כדאי - חברת ניקיון מקצועית או מנקה?
כאשר אתם שוכרים חברת ניקיון היא המעסיקה הרשמית של צוות המנקים ולכן היא זו שדואגת לכל התשלומים והסידורים, מה שחוסך מכם כאב ראש לא רגיל, וכל שעליכם לעשות הוא פשוט ליהנות מבית נקי. בנוסף חברת ניקיון היא כתובת אליה ניתן לפנות בכל בעיה ואתם יכולים להיות בטוחים כי על מנת שאתם תהיו מרוצים חברת הניקיון תעבוד עם המוצרים האיכותיים ביותר, בעלי תו תקן ואחריות כדי לוודא שהניקיון יהיה גם יעיל, גם מהיר וגם בטיחותי לכל הצדדים.

שיטת עשה זאת בעצמך היא הנכונה – האומנם?
אז לא מנקה. לנקות את הבית לבד גם זו אפשרות. למה להיעזר בחברת ניקיון כשיש לנוזוג ידיים חזקות? וכי כוחנו עדיין במותנינו? ובכן לא תמיד זה נכון, אנשים מבוגרים רבים זקוקים לשירותיה של חברת ניקיון במקום להטריח את בני משפחתם שינקו את הבית בשבילם. כמו כן גם אנשים צעירים אוהבים להתפנק ולשכור את שירותיה של חברת ניקיון טובה שתעניק ניקיון יסודי לבית לפני או אחרי מעבר או אחרי איזו מסיבה טובה. חברת ניקיון היא פתרון. פתרון נוח, יעיל, מהיר ואיכותי אשר דורש מכם מינימום מאמץ והופ– הבית נקי.

בחירת חברת ניקיון לבית או למשרד – כל הדגשים
על מנת ליהנות מכל היתרונות שחברת ניקיון מציעה הן לבית והן למשרד עליכם לוודא כי מדובר בחברת ניקיון בעלת ניסיון אשר רכשה לעצמה קהל של לקוחות מרוצים. לכן אם אתם מחפשים חברת ניקיון שמספקת שירותי ניקיון לרחבי הארץ ולרבות לאזור המרכז – חברת AVE היא הכתובת הנכונה עבורכם.

האמת שלא צריך לחשוב יותר מדי צרו אתנו קשר עוד היום והזמינו שירותי ניקיון כי מגיע גם לכם להתפנק, להניח את הרגליים על הספה לאחר יום עבודה וליהנות מבית נקי ומבריק ללא מאמץ כלל!