כיצד מאתרים חברת ניקיון מומלצת?

חברת ניקיון מומלצת
מהן הדרכים שבהן מומלץ ללכת על מנת לאתר חברת ניקיון מומלצת? כיצד נדע שפרויקט הניקיון אשר לפנינו יוכתר בהצלחה עוד בטרם התחיל? מה חשוב לדעת לפני סגירת עסקה סופית עם חברת ניקיון?
ישנן דרכים רבות ומגוונות לאתר חברת ניקיון מומלצת: לגשת לאתר האינטרנט שלה ולקרוא אלו סוגים של שירותי ניקיון היא מעניקה: לבית חדש, לבית חדש שנמכר מיד שנייה, לאחר שיפוצים, וכד'. ייתכנו חברות המתמחות בכמה סוגים של פרויקטים בענף הניקיון. אם איתור החברה ייעשה בדרך זו, על פי בחינת ענף השירות של החברה כפי שהיא מגדירה את עצמה, מובטח שירות מוצלח המתאים לציפיות שלכם. יחד עם זאת, רצוי מאד לתבל את בחירתכם במעט התרשמות מהמלצות של לקוחות העבר. עיון בתיק הלקוחות של כל חברה יחשוף אתכם לקהל לקוחותיה, ממנו תוכלו להתרשם ולהסיק מסקנות אודות איכותה של החברה. מסקנות אלו יענו לכם על השאלה האם זוהי חברת ניקיון מומלצת, ואם כן, אז האם היא תהיה מועילה לתחום הניקיון אותו הזמנתם.

עיון באתר האינטרנט של חברת ניקיון מומלצת
עיון זה הוא עיון מקוון, במסגרתו אתם צריכים לבדוק מספר נקודות שחשוב שיהיו לכם ברורות:
  • האם החברה מתאימה לסוג הניקיון הנדרש בביתנו: פרקטים, דקים, שיש, חיטוי בית, ניקוי חלונות, וכד'?
  • האם החברה מתמחה בביצוע פרויקטים ייחודיים כמו ניקיון בית חדש או ניקיון של בית לאחר ששופץ?
הדרך להבין האם מדובר על חברת ניקיון מומלצת לתחומכם עוברת גם בהתרשמות הלקוחות הקודמים, ואם אינכם יודעים מי הם, אז יש לבדוק את המידע המבוקש מול חברות המתמחות באיתור בעלי מקצוע. חברות כאלו בדרך כלל מפיצות מגזינים כתובים ומקוונים הממליצים עליהם, ואם החברה אותה אתם בודקים מופיעה בכתובים הללו, הרי שהיא חברת ניקיון מומלצת ללא ספק.

עובדי החברה ותכונותיהם – מה חשוב לבדוק?
בכל חברת ניקיון מומלצת חשוב, כמובן, שהעובדים יהיו מסורים ואיכותיים, אך אם זו פעם ראשונה שלכם מול החברה אתם לא באמת יכולים לדעת מכך. מה שאתם כן יכולים לדעת, וגם חובה עליכם לשאול – האם יש לעובדים הכשרה בעבודה בגובה. זה אקוטי במיוחד אם הדירה שלכם נמצאת בקומות הגבוהות ונדרשות עבודות שעל פי התקן הן עבודות גובה: ניקוי מעקות, פירוק חלונות וכד'. אם גם אתם סבורים שתאונה של עובד היא באחריות מלאה של מנהליו הישירים, טעות בידכם. נוהלי משרד העבודה מתייחסים מפורשות גם לבעל הבית במידה וחלה תאונה מכל סוג, בה התברר כי העובד לא הוכשר על ידי המשרד, או בא כוח מטעמו, בעבודה בגובה.
עניין נוסף שכדאי לוודא: אם במסגרת הפינוי נדרש פינוי גרוטאות בהיקף גדול, האם הוא יפונה לאתרים מורשים. זה נשמע אמנם טריוויאלי, אבל בכניסה לאתרים הללו צריך להחזיק באישור כתוב. חברות שלא מחזיקות באישור מפנות את הגרוטאות לקרן רחוב, מה שעלול לסבך אתכם מול הרשויות, שיראו בכם כאחראיים בשל חזקת הבעלות על הבית.

AVE שירותי ניקיון – מטפלים בכל סוגי הבתים ומבצעים פרויקטים מגוונים
AVE שירותי ניקיון הנה חברת בוטיק לענפי הניקיון הביתיים. החברה שירתה ועודנה משרתת לקוחות רבים המעידים כי היא חברת ניקיון מומלצת, בעלת מוניטין גבוה, ורמה מקצועית מעל למצופה.
להזמנת שירותי ניקיון מכל הסוגים מטעם חברת ניקיון מומלצת פנו ל- AVE בקישור הבא!